התקנת שיש

התקנת שיש עם מתקין שיש מקצועי ומורשה על ידי מיטב החברות בישראל.

מבצעים התקנות של שיש למטבח, חיפוי שיש, מדרגות, סף חלון ועוד.

אפשרות לביצוע התקנות מורכבות / מיוחדות כולל אחריות על העבודה.

מתקינים מורשים של מיטב המותגים ובכלל זה אבן קיסר, דקטון, פורצלן מסוגים שונים ועוד.

התקשרו אלינו או שלחו הודעה לייעוץ חינמי והצעת מחיר מפתיעה.

התקנת שיש במטבח

התקנת שיש – חשוב לדעת

התקנת שיש היא אחד השלבים המרכזיים שישפיעו על המראה ואיכות השימוש בשיש שרכשתם.

אנשים רבים משקיעים סכומים גבוהים למדי ברכישת שיש ומשטחים איכותיים אך לא תמיד מבינים שכדי לקבל את התוצאה הטובה ביותר, לא פחות חשוב גם לבחור מתקין שיש מקצועי.

מעבר לכך שמתקין שיש מקצועי יבטיח את איכות המשטח והיכולת שלו לעמוד במטרות שלשמן הוא הותקן, כשאתם בוחרים מתקין שיש מקצועי, אתם נהנים מיתרונות שלא תמיד חושבים עליהם ובכלל זה:

אחריות על השיש והעבודה

מתקין שיש מורשה הוא תנאי הכרחי לקבלת אחריות על מגוון משטחים מובילים ובכלל זה שיש אבן קיסר, פורצלנים למיניהם כמו דקטון או למינם ועוד.

'שיש אלחי' הוא מתקין מורשה של מיטב החברות למשטחים ושיש למטבח שמשווקים בישראל ואנו מעניקים אחריות הן על העבודה והן על המשטח.

היכולת להוציא יותר בפחות כסף

אחד השלבים המרכזיים של התקנות שיש הוא לחתוך את הלוחות באופן חכם, כך שמצד אחד ניתן יהיה לקבל תוצאות יפות ומרשימות – עניין שבה לידי ביטוי בהתקנה איכותית אך בעיקר על ידי חיתוך חכם של המשטחים.

אנו נעזרים בחיתוך משטחים ממוחשב שמסייע לנו לחשב את האופן הכי טוב שבו כדאי לחתוך את המשטחים, לרבות אפשרות להתאמת גידים (בדגמים הרלוונטיים) באופן הטוב ביותר, תוך חיסכון מרבי בחומר, כך שאתם תקבלו את הטוב ביותר ועשויים אפילו לשלם פחות.

התקנות שיש מיוחדות

כשמזמינים מתקין שיש ישנו אלמנט נוסף שבא לידי ביטוי ביכולת שלו להתמודד עם אתגרים ולא להתפשר.

אנו מתקינים שיש מכל הסוגים ומתמחים בין היתר בהתקנות מיוחדות ובכלל זה גובה 0, כיורים אינטגרליים כחלק מהמשטח ועוד.

אנו מנוסים וכבר התמודדנו בהצלחה עם מקרים שמתקינים אחרים לא עמדו בהם.

התקנת שיש למטבח וחיפוי קירות למטבח
התקנת שיש למטבח והתקנת חיפוי קירות למטבח

התקנת שיש למטבח – איך זה מתבצע?

אחת ההתקנות הנפוצות והמבוקשות בישראל היא התקנת שיש למטבח. בנוסף לכך, היא נחשבת לאחת ההתקנות המורכבות באופן יחסי לסוגים אחרים מפני שבניגוד להתקנות אחרות כמו חיפוי, בהתקנת שיש יש מספר פעולות ושלבים שחשוב להכיר על מנת לקבל תמורה טובה לכספכם.

אפשר לומר שאם התקנת שיש לא תהיה יסודית ותכלול את השלבים הבאים, אתם חשופים לנזקים, טעויות, בזבוז של שיש (וכסף) ותוצאה בינונית באיכות ירודה.

לפניכם מספר שלבים שחייבים להכיר ולקחת בחשבון לפני התקנת שיש במטבח.

מדידות שיש

מדידת שיש לפני התקנה היא שלב קריטי וכזה שחייב להיעשות ביסודיות ואף לכלול אמצעים מיוחדים כמו מדידה בלייזר אשר מבטיחה דיוק מרבי.

בשלב המדידות לוקחים בחשבון את הדרישות ואת העיצוב הרצוי כדוגמת התקנת כיור שטוח, כמו גם אילוצים שיכולים להתעורר כמו קירות לא ישרים וכיוצא בזה.

מדידת שיש חייבת להיעשות על ידי מודד מיומן שיודע כיצד לקחת מידות באופן הנכון ואיך להתמודד עם דרישות של לקוחות ואתגרים שמתגלים בשטח.

תכנון ממוחשב

לאחר שהתקבלו המידות עוברים לתכנון החיתוך של השיש. לוחות שיש מגיעים צורת לוחות במגוון רחב של מידות כשהמטרה היא למקסם את השימוש בחומר בלי לבזבז שיש ולא פחות חשוב גם לתכנן את החלקים ואת החיתוך כך שההתקנה תיראה כמקשה אחת.

העניין מקבל חשיבות מיוחדת אם בוחרים דגם שיש עם גידים והחיתוך חייב לקחת בחשבון את מבנה הגידים כך שהחיבורים שבין הלוחות במטבח שלכם יראו זורמים וטבעיים.

הובלת עם מנוף הרמה

שיש למטבח הוא גדול וכבד ואנו לא רוצים שיגרם לו נזק במהלך ההובלה ועל כן נמנעים בדרך כלל מהובלת השיש דרך חדר המדרגות או המעלית. כל מכה או שפשוף יכולים להוביל לנזק משמעותי ואין טעם לקחת את הסיכון.

על כן נהוג להשתמש בהובלה עם מנוף הרמה אשר מקצר את זמן ההובלה מצד אחד וחשוב מכך, גם מבטיח שלוחות השיש יגיעו אל הדירה בשלמותם ובלי לסכן אותם.

על מנת שניתן יהיה להשתמש במנוף הרמה חשוב לוודא שבדירה קיים פתח במידות מתאימות שפונה אל הכביש או החניה ששם ניתן למקם את המנוף ולהוביל את השיש בבטחה.

יום התקנה

יום ההתקנה חשוב במיוחד וחייב להיעשות בנחת ובלי לחץ של מתקינים שצריכים להספיק להגיע אל הרבה לקוחות ביום נתון. ההתאמות והאיזון של כל משטח יכולים לקחת הרבה זמן, אחת כמה וכמה כאשר מתקינים אי במטבח.

אצלנו ב'שיש אלחי' מקפידים לבצע התקנות שיש לפי כל הכללים שסקרנו ועוד הרבה מעבר לכך ובסוף התהליך אתם יכולים ליהנות משיש איכותי שמותקן כהלכה ונראה הכי טוב שניתן.

התקנות שיש שאנו מבצעים

אנו מתמחים בהתקנת כל סוגי השיש והמשטחים ובכלל זה:

התקנת שיש למטבח

מחפשים מתקין שיש למטבח? הגעתם אל המקום הנכון.

התקנת שיש למטבח היא אחד החלקים הכי חשובים מפני שאם היא נעשית באופן הנכון, היא יכולה לעשות את ההבדל בין מטבח נחמד למרהיב!

למעשה, התקנות שיש למטבח הוא התחום המרכזי שבו אנו עוסקים (אנו מהמתקינים הגדולים בישראל).

כל ההתקנות נעשות על ידי צוותים מיומנים במיוחד שמלווים אתכם החל משלב בחירת הדגם, דרך מדידות קפדניות (אפשרות למדידות לייזר), ועד להתקנת שיש מטבח באופן מושלם.

כאמור, אנו גם משווקים מורשים של מרבית דגמי המשטחים שמשווקים במדינת ישראל כך שאתם מקבלים אחריות כפולה – הן על המוצר והן על ההתקנה.

התקנת חיפויי קירות

תחום נוסף שבו אנו מתמחים הוא התקנת חיפוי קיר למטבח או חיפוי קירות אמבטיה.

גם כאן אנו מחויבים לתוצאות מרשימות שיספקו לכם איכות גבוהה במיוחד לצד מראה עוצר נשימה.

התקנת מדרגות שיש

מדרגות שיש הן דרך מעולה לשדרג את מדרגות הפנים שלכם ולהפוך אותן למשהו איכותי שמשדר יוקרה ומשתלב היטב עם שאר חלקי הבית.

מעוניינים במדרגות שיש מעוצבות ויפות? אצלנו תוכלו למצוא מגוון דגמים מרהיבים שמותקנים באופן קפדני.

התקנת סף חלון שיש

סף חלון משיש משמש לשתי מטרות מרכזיות. מצד אחד הוא מונע כניסת מים ומאפשר ניקוז מהיר, ומצד שני הוא חלק בלתי נפרד מהחלון ולכן חשוב שהוא גם יראה הכי טוב שאפשר.

אצלנו ניתן לבחור סף חלון משיש שיעמוד בשתי המטרות הללו.

כמה עולה להתקין שיש?

המחיר של התקנת שיש תלוי במגוון גורמים כמו סוג השיש שצריך להתקין, הכמות ומורכבות העבודה.

לאור זאת הדרך הטובה ביותר להבין את העלויות, היא ליצור עמנו קשר כדי שנוכל להבין ולהעריך באופן אמין מה צריך לעשות ובאיזו עבודה מדובר.

אנו עושים מאמצים כדי לתת לכם את הצעות המחיר הכי משתלמות כך שמצד אחד תקבלו את האיכות הטובה ביותר ומצד שני תשלמו מחירים אטרקטיביים ככל שניתן.

אנו מתקיני שיש מנוסים ומורשים של מיטב החברות וביכולתנו לספק לכם את התמורה הטובה ביותר לכספכם.

אתם מוזמנים להגיע אל אחד מאולמות התצוגה שלנו אם כי חשוב לציין שאנו מבצעים התקנות שיש במרבית הערים והישובים במדינת ישראל.

כל התקנות השיש שאנו מבצעים כוללות ייעוץ, ליווי, התאמה ואחריות על העבודה.

התקשרו אלינו או שלחו הודעה לייעוץ חינמי והצעת מחיר משתלמת במיוחד.