משטח שיש אבן קיסר

שיש אבן קיסר הוא אחת האפשרויות המרכזיות בבחירת שיש למטבח ויש לזה הרבה סיבות טובות.

יחד עם זאת, לצד היתרונות הרבים והאיכות הגבוהה, יש כמה דברים שכל מי שמחפש משטח איכותי למטבח חייב לדעת, ושיכולים להשפיע על ההחלטה אם לבחור באבן קיסר או שלא.

לפניכם כל הפרטים שיסייעו לכם להבין מהו משטח שיש אבן קיסר, מה היתרונות והחסרונות וכמובן, איך לדעת אם הוא מתאים לצרכים שלכם במטבח.

שיש למטבח אבן קיסר, שיש קיסר למטבח
דגם 5031 של אבן קיסר

שיש אבן קיסר – רקע

שיש אבן קיסר נפוץ כל כך עד שבפי רבים הוא הפך לשם נרדף לשיש במטבח. יחד עם זאת, לא כולם יודעים שלמעשה, כמו משטחי עבודה רבים למטבחים, גם אבן קיסר אינו עשוי משיש טבעי.

בניגוד למשטחי שיש טבעיים שנוצרים בטבע ונחצבים ממעמקי האדמה, משטחי אבן קיסר מיוצרים בתהליך מפוקח שבו משלבים קוורץ שמצוי בחול ים, יחד עם פיגמנטים וחומרי הדבקה מיוחדים, אשר מחוממים לטמפרטורות גבוהות במיוחד ונדחסים בתהליך מתקדם שבסופו נוצרים המשטחים המרהיבים למטבחים.

זה עשוי להפתיע אתכם אך משטחי אבן קיסר מיוצרים במדינת ישראל במפעלי החברה בקיבוץ שדות ים, במפעל חדשני שמייצא את סחורתו לעשרות מדינות ברחבי העולם.

האיכות הגבוהה ומגוון האפשרויות הרחב, הופכים את משטחי שיש אבן קיסר לאחת האפשרויות הנפוצות והמקובלות במטבח הישראלי, וכפי שתראו מיד, יש לזה הרבה סיבות.

יתרונות אבן קיסר

למשטחי שיש אבן קיסר יש כמה יתרונות שהופכות את המשטחים האלה לכל כך מקובלים, ואפשר לומר שביחס עלות מול תועלת, מדובר באחד מהמשטחים המשתלמים שיכולים להיות.

עמידות המשטח והתאמתו למטבח

התנאי הראשון לבחירת שיש למטבח צריך להיות היכולת שלו להתאים לצרכים שלכם.

בסופו של דבר, במרבית הדירות מדובר במשטח עבודה לכל דבר ועניין ולא במשהו סטטי, ועל כן הוא חייב להתאים להכנת והגשת אוכל.

משטחי אבן קיסר מתאפיינים בכמה תכונות שהופכות אותם למתאימים במיוחד למטבח ובכלל זה:

  1. עמידות לחום – משטחי אבן קיסר מגלים עמידות טובה למדי בפני חום שמלווה תהליכי בישול ואפייה.
  2. עמידות לשריטות ושחיקה – כמו בעניין החום, גם בנושא השריטות ושחיקת המשטח, יש חלופות עמידות יותר, אך בשורה התחתונה, משטחי אבן קיסר עושים עבודה טובה למדי.
  3. ניקיון – בסך הכל מדובר במשטח שקל לנקות אותו וכזה שמידת ספיחת הלכלוך והכתמים נחשבת לסבירה (במיוחד בדגמים של השנים האחרונות אך לא רק).
שיש אבן קיסר 2141
שיש אבן קיסר 2141

מראה משטחי אבן קיסר

המטבח כבר מזמן הפך לאחד ממרכזי הבית וכדי להשלים את המראה של הארונות, חייבים משטח מתאים שנראה טוב.

המראה של שיש אבן קיסר הוא עוד יתרון בולט. מדובר במשטחים מרהיבים שזוכים לעדכונים וקולקציות חדשות שמתוכננות ומעוצבות על ידי מיטב אנשי המקצוע, כך שאין סיבה שלא תמצאו את מה שמתאים למטבח ולטעם האישי שלכם באופן הטוב ביותר.

מחירים אטרקטיביים

משטחי אבן קיסר מספקים תמורה גבוהה למחיר. זה נכון שהם לא משטחים זולים, אך ביחס לחלופות, המחיר שלהם הוא מהאטרקטיביים שאתם יכולים לדמיין. תוסיפו לזה את האיכות הגבוהה, ותקבלו יחס מחיר תועלת מהטובים ביותר בענף.

אחריות לכל החיים

המשטחים החדשים שמשווקים על ידי אבן קיסר נהנים מאחריות לכל החיים! עובדה שמצביעה על הביטחון באיכות המוצר והתאמתו למטבח שלכם, זאת מעבר לשקט הנפשי שניתן ללקוחות.

חסרונות אבן קיסר

למרות היתרונות הרבים, למשטחי אבן קיסר יש גם חסרונות שצריך להכיר, כשמרביתם באים לידי ביטוי בדרגת עמידות.

אף על פי שדרגת העמידות הכללית של משטחי אבן קיסר טובה מאוד, יש משטחים מסוגים אחרים (כמו פורצלן) בעלי עמידות גבוהה עוד יותר בפני חום, שריטות, לכלוך ושחיקה.

זה לא אומר שמשטחי אבן קיסר אינם טובים. ההיפך הוא הנכון, אך יחד עם זאת חשוב לקחת בחשבון שתצטרכו להיעזר בתחתיות בזמן הנחת סירים או תבניות חמות, וכן בקרש חיתוך בזמן קיצוץ מזון.

אבן קיסר 1111
אבן קיסר 1111

התקנת אבן קיסר – רק מתקין מורשה

על מנת ליהנות מכל היתרונות שהזכרנו, חשוב להזמין משטחי אבן קיסר אך ורק אצל משווקים מורשים.

רכישת משטחי אבן קיסר אצל משווק מורשה, מבטיחה לכם את האיכות הגבוהה ואת קבלת האחריות מהחברה.

'שיש אל חי' הוא מתקין מורשה של משטחי אבן קיסר. אנו מתקיני שיש מנוסים ונעזרים בטכניקות מתקדמות שמסייעות לנו לספק לכם את התוצר הטוב ביותר, גם במקרים שבהם התקנת השיש מלווה באילוצים ואתגרים.

התקנת שיש למטבח
התקנת שי למטבח עם 'שיש אל חי'. משווקים מורשים של אבן קיסר ועוד מגוון יצרנים אחרים.

מחיר שיש אבן קיסר

כאמור, אחד היתרונות המרכזיים של שיש אבן קיסר הוא המחיר האטרקטיבי. הוא אולי לא זול אך ביחס לתמורה שתקבלו, הוא בהחלט אטרקטיבי מאוד.

המחירים של משטחי אבן קיסר משתנים בהתאם לדגם והקולקציה, כך שיתכנו הפרשים מהותיים בין דגם אחד למשנהו.

אנו מתחייבים לעשות מאמצים על מנת לספק לכם הצעות מחיר אטרקטיביות ומזמינים אתכם ליצור עמנו קשר בכל שאלה ולקבלת ייעוץ והצעות מחיר בחינם ובלי התחייבות.

האם שיש אבן קיסר מתאימים לכם?

לאחר שהבנו מהם משטחי אבן קיסר, בואו ונדון בשאלה הכי חשובה, האם הם בכלל מתאימים למטבח שלכם?

ראשית, אתם מוזמנים להרים טלפון או לשלוח הודעה על מנת להתייעץ עמנו.

שנית, כדי לקבל את ההחלטה הנכונה בדבר התאמת משטחי אבן קיסר למטבח, צריך לנתח את אופי השימוש והצרכים שלכם. זה אולי נשמע מסובך אך למעשה מדובר בתהליך קצר שתוכלו להתחיל מיד.

משטח שיש אבן קיסר במטבח

מה הצרכים שלכם מהמטבח

השאלה הראשונה שצריך לשאול היא מה הצרכים שלכם במטבח. האם אתם בשלנים שהולכים לבלות זמן רב במטבח או כאלה שמשתמשים בו רק כדי לחמם את הטייק אווי שהזמנתם מהמסעדה.

כך או כך, אבן קיסר מתאימה לשני המקרים אם כי בתרחיש השני, תוכל ולהסתפק במשטחים זולים יותר.

התאמת המראה

עם כל כך הרבה דגמים, סביר מאוד להניח שאתם תמצאו את מבוקשכם באופן כזה שיהיה תואם הן לטעם האישי והן למטבח.

מהבחינה הזאת, אבן קיסר על שלל דגמיה, תספק למרבית האנשים מענה מושלם.

תקציב

ישנו מגוון רחב של דגמים שבין היתר נבדלים גם במחיר, כך שסביר להניח שתוכלו למצוא את מה שתואם את הצרכים, את הטעם וגם את הכיס.

אם לוקחים את שלושת הנקודות הללו, מגלים שאבן קיסר יכולה להיות אפשרות מאוד מעניינת שמשלבת איכויות יוצאות דופן, התאמה גבוהה לשימוש במטבח והכל ארוז בחבילה מאוד יפה עם תג מחיר אטרקטיבי.

אנו סבורים שאף על פי החלופות האחרות שקיימות ושחלקן נחשבות לסופר איכותיות, אבן קיסר היא עדיין אפשרות מאוד איכותית ואטרקטיבית, וכזאת שיכול לשמש באופן מעולה גם את הבשלנים שבינינו.

קטלוג דגמי אבן קיסר