בבואכם לבחור את השיש למטבח שלכם חשוב להתייחס למספר פרמטרים בעלי חשיבות ועל אבן שיש אדומה. וזאת כדי שתהיו מרוצים מהתוצאה, והשיש הנבחר ישמש אתכם היטב לאורך שנים.

אבן שיש אדומה

החלטתם ללכת על אבן שיש אדומה? אוהבים את הצבע ואת המראה? בואו לקרוא מה עוד חשוב לכם לבדוק לפני שאתם מחליטים וסוגרים את ההזמנה.

בחירת שיש למטבח

  • מאפייני החומר – בבחירת משטח חשוב לבדוק את המאפיינים של החומר. וזאת כדי לדעת האם השיש הזה מתאים לכם ויוכל לשרת אתכם כיאות. היות ולכל סוג של אבן יש תכונות אחרות לא כל אבן תתאים לכל מטרה. לדוגמה, שיש קיסר נחשב לפופולארי ומקובל, אם כי כל מי שעושה שימוש בשיש כזה יודע כי עליו להימנע מהנחת סירים חמים על המשטח, כיוון שהשינוי הקיצוני בטמפרטורה עלול לגרום לסדקים.
  • התחזוקה – יש לברר באשר לתחזוקה הנכונה של השיש ועל אופן הניקוי. אמנם חשוב לנו שהשיש יהיה יפה וישלים את מראה המטבח. אבל אם מדובר על שיש שקשה לנקות אותו, כזה שהכתמים בולטים עליו מאוד וכן הלאה- לא יהיה מומלץ לבחור אותו. יש לברר בעניין הניקיון של השיש.
  • המראה – למראה יש חלק חשוב מאוד לעניין העיצוב של המטבח. חשוב להתייחס לצבע ולדיגום שעליו. ניתן להשיג כיום משטח שיש למטבח במגוון רחב של צבעים. כאשר המטרה שעומדת לנגד עיננו בעת הבחירה היא התאמה למכלול הקיים במטבח. השיש צריך להתאים לארונות המטבח, למכשירי החשמל, לחיפוי הקירות וכן הלאה.
  • המחיר – מה המחיר של השיש? המחיר הוא פרמטר בעל נוכחות בעניין. שכן אם המחיר למטר גבוה מאוד לא תמיד יש לכך הצדקה. ואם כן, יהיה נכון להתפשר על מותג, על עיצוב או על ערך אחר שאינו משמעותי ולבחור מוצר במחיר סביר.