התאמת שיש למטבח בסגנון מודרני

שיפוץ ובניית מטבח חדש מצריכים תכנון מעמיק של המטבח עד לפרטי פרטים, וזאת על מנת לקבל מטבח שיהיה פרקטי ועיצובי כאחד.
יש לא מעט סגנונות של מטבחים, החל ממטבחים בסגנון כפרי המאופיינים בגוונים חמים ועץ, מטבחים בסגנון וינטאג' המתבססים על קווי עיצוב המוכרים לנו מתקופת העבר אך בעלי טאצ' מודרני, מטבחים בסגנון פרובנס, אנגלי, איטלקי ועוד מגוון רב של סגנונות.
כאשר מדברים על מטבח בעיצוב מודרני, נראה כי סגנון זה נהפך לשם ודבר בעולם העיצוב והוא מכיל מראה מינימליסטי בשונה מסגנונות אחרים, אך העיצובים בו הם בעלי אמרה מסוימת של שיק, יוקרה וסולידיים יחסית.

אם בחרתם לעצב את המטבח בביתכם בעיצוב מודרני, עליכם לבחור אלמנטים התואמים לסגנון זה, כמו – בחירת שיש למטבח בסגנון מודרני, ציוד למסעדות, ארונות מטבח עם פרזולים מודרניים, ברזים מיוחדים המאפיינים את המראה המודרני, כיור מיוחד, גוונים מינימליסטים ואחידים ופחות צבעוניים, שולחן עם כסאות בר אשר נראים כמו מחיצה וירטואלית בין חלל הסלון למטבח ובכלל יש צורך לבצע תכנון מוקפד של כל אלמנט על מנת להגיע למראה הרצוי.

המשימה המאתגרת – בחירת שיש למטבח

ניתן לומר כי בחירת שיש למטבח היא המשימה המורכבת יותר בכל תהליך עיצוב ותכנון המטבח, הרי השיש הוא אלמנט דומיננטי המשפיע רבות על עיצוב המטבח. מעבר לכך, שיש למטבח תורם גם לנוחות שלכם בעת בישול ואפייה במטבח ומאפשר לכם מרווח רב. מסיבות אלו, כאשר בוחרים שיש למטבח, חשוב לייחס חשיבות לגודלו, לאיכות השיש וכמובן גם לעיצוב.

חשוב לציין בנקודה זו כי על מנת ליהנות מהשיש למשך שנים רבות חשוב לבחור בשיש איכותי ביותר, שהרי לבל נשכח כי הוא חשוף למים ולחות, לכלי מטבח חדים שיכולים להשאיר עליו סימנים, לחומרי ניקוי ועוד.
לכן, בעת בחירת השיש חשוב להכיר את החסרונות והיתרונות בכל סוג, שהרי יש לא מעט סוגי שיש כמו – שיש גרניט, שיש אבן חברות, שיש קוריאן, שיש אבן קיסר, שיש סיליסטון ועוד מגוון רב של סוגים אחרים המתאימים למטבחים בסגנון מודרני.

שיש גרניט למטבח

טיפים

מטבח נהדר מתחיל בשיש מצוין! מלאכת שיפוץ הבית הנה מורכבת ומאתגרת, רבות הן השאלות הנשאלות בנושא.שיש אל-חי מציגה בפניכם מספר טיפים בנושא, לכל שאלה נוספת

שיש גרניט למטבח

התאמת שיש למטבח בסגנון מודרני

שיפוץ ובניית מטבח חדש מצריכים תכנון מעמיק של המטבח עד לפרטי פרטים, וזאת על מנת לקבל מטבח שיהיה פרקטי ועיצובי כאחד.יש לא מעט סגנונות של